Kişisel Verilerin Korunması

Zırhlı Toptan Market Bisiklet Yarışması Katılım Koşulları

Zırhlı Toptan Market Bisiklet Yarışmasına katılmadan ve bu amaçla yorumlarınızı paylaşmadan önce lütfen aşağıdaki katılım koşullarını dikkatle okuyunuz. Zırhlı Toptan Market Bisiklet Yarışması kapsamında Instagram sosyal medya hesabınızda zirhli.toptan.market paylaşımını beğenip, sayfamızı takip ederek ve yorum yazarak aşağıda belirtilen katılım koşulları ile bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu koşullar ve hükümlerle bağlı olmak istemiyorsanız, lütfen etkinlik kapsamında paylaşım yapmayınız. Zırhlı Toptan Market katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1-) zirhli.toptan.market Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek etkinlik, Zırhlı Toptan Market tarafından düzenlenmektedir.

2-) Yarışma 06.07.2021 Salı günü başlayıp 12.07.2021 Pazartesi günü saat 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 13 Temmuz Salı günü duyurulacaktır.

3-) Katılımcıların jüri değerlendirmesine girmesi için zirhli.toptan.market’in paylaşımını beğenip, hesabı takip edip yorumlarda çocuklarının en sevdiği kitabı yazmaları gerekmektedir.

4-) Zırhlı Toptan Market çalışanları veya aileleri yarışmaya katılamayacaktır. Katılsalar dahi yorumları değerlendirmeye alınmayacaktır.  

5-) Kazananlar, Simpliers’ın belirleyeceği çekiliş sonucu tarafından seçilecektir. Yarışma kazananı (5 asıl, 5 yedek olmak üzere) 13 Temmuz Salı günü Zırhlı Toptan Market’in sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

6-) Kazananlar, Zırhlı Toptan Market’in bisikletlerinden birini kazanma hakkı elde ederler. Etkinlik ve/veya yarışmaya katılım bu haktan yararlanma imkânı sunmak dışında herhangi bir nakdi ve/veya aynı ikramiye taahhüdü içermez. Kazananlar bu hakka karşılık herhangi bir bedel talebinde bulunamazlar. Asıl kazananların koşulları kabul etmemesi veya bu haktan yararlanmak istememesi durumunda, yedekler ile ilerlenecektir. Kazananlar haklarını başkalarına devredemez ve/veya bu hakka karşılık nakdi veya ayni bir karşılık talep edemezler.

7-) Zırhlı Toptan Market’in kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu olmayıp yarışma kazananlarına ilişkin duyuruları takip etmek katılımcıların kendi sorumluluklarıdır. Kazanan kişilerin ad, soyad ve iletişim bilgilerini 2 gün içerisinde Zırhlı Toptan Market’in sosyal medya hesaplarına mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Özel mesaj yoluyla iletilen iletişim bilgileriyle kazanan her yarışmacımıza 1 adet Zırhlı Toptan Market’in bisikleti hediye edilecektir.   

😎 Zırhlı Toptan Market Bisiklet Yarışması kapsamında Instagram sosyal medya hesabınızdan zirhli.toptan.market’in paylaşımını beğenip, hesabı takip edip yorum attığında Instagram isminizi yayınlamamıza ve bu konuda hizmet aldığımız reklam ajansı gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşmamıza izin verdiğiniz kabul edilecektir. (sosyal medya hesapları yurt dışında yerleşik şirketler tarafından yönetilmekte ve hesapların sunucuları yurt dışında yer almaktadır)

9-) Zırhlı Toptan Market Bisiklet Yarışması kapsamında yarışmayı kazananlar bisiklet hediyelerini kendilerine en yakın mağazalardan gelip aldığı takdirde verilecektir. Kazananların bisiklet hediyesini hangi mağazadan teslim alacaklarını mesaj yoluyla bildirmeleri gerekmektedir.

10-) Etkinlik ile ilgili Facebook ve Instagram sorumluluk kabul etmez. Facebook ve Instagram kullanımları mecraların kendi kullanım koşullarına tabidir.

11-) Bu etkinlik Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışındadır.

12-) Zırhlı Toptan Market, kampanyayı sebep göstermeksizin sonlandırma ve Etkinlik Kurgusu ve Katılım Koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Call Now ButtonBize Ulaşın